HLEDÁNÍ POKLADU

Sobota 21. 9. 2019

DOBRODRUŽNÁ HRA PRO JEDNOTLIVCE NEBO SKUPINU

Každý jednotlivec nebo tým dostane mapu, pokyny a hrací kartu. Cílem hry je se dostat k velké truhle s pokladem a otevřít ji. K otevření je nutné získat indicie ze všech menších truhliček. Velká truhla i truhličky jsou uzamčené zámkem s číselným kódem. Pro získání číselného kódu je třeba rozluštit šifry různého typu. Šifry by měl zvládnout každý. Nejlepší je pracovat v týmu, kdy víc hlav, víc ví. Celkem bude 9 truhliček a 1 hlavní truhla. Každá truhlička obsahuje jednu indicii. Indicie poslouží k rozluštění číselného kódu k otevření hlavní truhly s pokladem.

Z důvodu velkého množství návštěvníků KBELSKÉHO POSVÍCENÍ aneb DNU BEZ AUT je povoleno se pohybovat po trase hry pouze pěšky. Vyjimkou jsou malé děti na odrážedlech (apod) z důvodu ulehčení pohybu.

Termín hry: sobota 21. 9. 2019 v čase 13:00 - 17:00 hod.

Pořadatel: RS SPORT

Přihláška: do 18. 9. 2019 zde. poté jen do počtu vytisknutých map

Startovné: zdarma

Registrace: od 12:00 hod., Centrální park Kbely - amfiteatr (50.1331214N, 14.5532447E), do místa pěšky, na kole nebo MHD zastávka Kbely nebo vlak zastávka Praha - Kbely.

V rámci registrace obdržíte mapu, pokyny a hrací kartu ke hře. Hra je intuitivní, mapa, pokyny a hrací karta Vás hrou povedou.

Místo začátku/konce hry: prostor registrace

Začátek hry: od 13:00 hod. kdykoliv

Konec hry: do 17:00 hod. otevřením velké truhly s pokladem

Pomůcky (vlastní): propiska a mobil

Pomůcky (od pořadatele): Mapa, pokyny a hrací karta

Kontrola: označení lampionem a kleštičkami pro označení kontroly. Na kontrole bude popis jak se dostat k truhličce a postup získání šifry pro otevření zámku s číselným kódem.

Šifra: po získání šifry, rozluštění číselného kódu je nutné otevřít zámek a truhličku. Každá truhlička obsahuje jednu indicii, která poslouží pro otevření hlavní truhly s pokladem. INDICII NEODNÁŠEJTE A NECHTE JI V TRUHLIČCE!

Indicie: Uvnitř truhličky naleznete indicii, kterou si prohlédnete, uložíte ji zpět a zámek zamknete do stavu před otevřením. ČÍSELNÝ KÓD V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEMĚNIT!

Upozornění: NERUŠIT, NEZNEČIŠŤOVAT, NEPOŠKOZOVAT...